Zapowiedź: Maratończyk Brzeźno - Jurand Koziegłowy

Mecz sezonu, jeden z najważniejszych meczów w historii Brzeźna. Wiem, wiem. Ostatnio każdy taki jest, ale dzięki swojej postawie, zarówno tej na minus, jak i na plus - zawodnicy Maratończyku jutro stają przed historycznym meczem.

Zwycięstwo z Łopuchem sprawiło, że na kolejkę przed końcem sezonu Maratończyk wydostał się ze strefy spadkowej i w ostatniej kolejce to od nich zależy czy utrzymają się w lidze. Wystarczy wygrać z Jurandem. Nie będzie to jednak łatwe. Zawodnicy z Koziegłów walczą o podium i mimo ich czterech porażek z rzędu trzeba się szykować na trudne spotkanie. \

W tym samym czasie KS Łopuchowo, które traci punkt do Brzeźna będzie grało z Przemysławem. Jednak tak jak zostało wcześniej powiedziane teraz już wszystko zależy od Maratończyka. Wygrana da im pewne utrzymanie!

Poprzednie spotkania z Jurandem nie wyglądały za dobrze, ale ten mecz jest idealny nie tylko na przełamanie się w meczach z Jurandem, ale także zapewnienie utrzymania w lidze.

Poprzednie spotkania z Jurandem:

14.11.2015 00:00

14.11.2015 A - Klasa Poznań gr. I Jurand Koziegłowy - Maratończyk Brzeźno 3 - 2