III miejsce w turnieju "Gramy Dla Fibiego"

W niedzielę 3 grudnia zagraliśmy w I Charytatywnym Turnieju Mikołajkowym w Kostrzynie "Gramy dla Fibiego". Celem turnieju było zebranie pieniędzy na poszkodowaną rodzinę naszego byłego zawodnika Dawida Fibnera, który w wyniku pożaru stracił dach nad głową.

Turniej rozpoczęliśmy od zwycięstwa 1:0 nad Drużyną Fibiego, a następnie w derbach gminy pokonaliśmy Lechię Kostrzyn 2:0. Ostatni mecz grupowy, który był także meczem o zwycięstwo w grupie B również wygrywamy. Tym razem słabsi od Brzeźnian okazali się zawodnicy Lidera Swarzędz. Tak więc Maratończyk z kompletem punktów wygrał swoją grupę.

W półfinale Maratończyk przegrał z późniejszym zwycięzcą turnieju Polonią Środa 3:0, a w meczu o trzecie miejsce zawodnicy z Brzeźna pokonali Clescevię Kleszczewo 2:0.

Silnie obsadzony turniej w którym Maratończyk nie zaliczał się raczej do faworytów kończymy na trzecim miejscu. Warto dodać, że Artur Łukasik został królem strzelców turnieju.

Wyniki Maratończyka:
Faza grupowa:

Drużyna Fibiego 1:0
Lechia Kostrzyn 2:0
Lider Swarzędz 3:1
Półfinał:
Polonia Środa 0:3
Mecz o 3 miejsce:
Clescevia Kleszczewo 2;0

Król strzelców:
Artur Łukasik - 4 bramki

Skład Maratończyka (w nawiasie liczba bramek):