Okres przygotowawczy Maratończyka

Od dwóch tygodni zawodnicy Maratończyka przygotowują się do startu rundy wiosennej sezonu 2017/18. Po słabym poprzednim roku w drużynie z Brzeźna doszło czy też dojdzie do kilku zmian przed drugą częścią sezonu.

Prawdopodobnie z klubem pożegna się kilku zawodników, ale bardziej pocieszające jest to, że kilku również dołączy. Cieszy fakt, że będą to zawodnicy gotowi do gry w podstawowej jedenastce, ale również młodzieżowcy z którymi w ostatnich latach nasz zespół miał spore problemy. Więcej o konkretnych zawodnikach będzie pojawiało się na bieżąco na naszej stronie.

Warto także dodać, że na nie doszło do zmian trenerskich, a więc trenerem Maratończyka nadal będzie Jacek Pasek, który jednocześnie będzie prowadził również Luboński FC.

W najbliższą niedzielę odbędzie się pierwszym mecz Maratończyka w nowym roku. Przeciwnikiem zespołu z gminy Rycerza Kostro będzie wicelider poznańskiej B-Klasy Poznań FC.