Zapowiedź: Lechita - Maratończyk

Już dzisiaj Maratończyk rozegra pierwsze wyjazdowe spotkanie w tym sezonie. Przeciwnikiem będzie beniaminek A-Klasy czyli Lechita Kłecko.

Maratończyk nie miał nigdy okazji grać przeciwko zespołowi z Kłecka, a więc dzisiejsze starcie pomiędzy oboma zespołami będzie pierwszym w historii obu klubów.

Lechita w pierwszej kolejce poległ z Olimpią Poznań 3:0 i aktualnie okupuje miejsce tuż za Maratończykiem. Klub ten występował kiedyś nawet w IV lidze, ale przez problemy poprzedni sezon zaczynali w B-Klasie i awansowali wyżej z trzeciego miejsca.

Oba zespoły muszą wygrać to spotkanie, bo inaczej po dwóch starciach jeden z zespołów będzie bez punktów i bardzo utrudni sobie sytuacje przed resztą sezonu.