Sparing: Maratończyk Brzeźno - Meblorz Swarzędz 6:6

Bardzo towarzyski sparing rozegrali wczoraj zawodnicy Maratończyka i Meblorza Swarzędz. Oba zespoły mają tego samego trenera, a relacje pomiędzy zawodnikami z Brzeźna i Swarzędza są bardzo przyjazne.

Pierwsza część spotkania należała do Maratończyka, który prowadził już nawet 3:1, ale w ostatnich minutach "Meblorze" złapali kontakt strzelając bramkę na 3:2. Dla Brzeźnian strzelał Sebastian Przybysławski i dwukrotnie Adam Łyduch, który formalnie jest jeszcze zawodnikiem GKS Gułtowy, ale na dniach powinien być już "Maratończykiem".

Druga połowa to nieco słabsza już gra Maratończyka i goście z Swarzędza strzelili aż cztery bramki, Maratończyk odpowiedział trzema i spotkanie zakończyło się kosmicznym 6:6. Warto dodać, że w drugiej części spotkania szalał strzelając wszystkie bramki dla Brzeźnian Dawid Fibner, a ostatnią bramkę dla Meblorza strzelił 14-letni Hubert Dukarski, który trenuje z zawodnikami Maratończyka

Cytując post z fanpage Meblorza:
"Baaaardzo towarzyski mecz z Maratończykiem Brzeźno kończy się wynikiem 6-6!
Dziś najważniejsza była dobra zabawa!
"

Zabawy oczywiście nie zabrakło, ponieważ po meczu wszyscy zawodnicy wspólnie bawili się przy grilu.