Roszkowiak i Małecki w Lechii Kostrzyn

Dwóch zawodników Maratończyka dołączyło do IV-ligowej Lechii Kostrzyn. Mowa o Marcinie Roszkowiaku i Marku Małeckim. Pierwszy z nich odszedł do zespołu z Kostrzyna w ramach transferu definitywnego, a drugi został wypożyczony na pół roku.

30-letni Marcin Roszkowiak to uniwersalny zawodnik mogący grać zarówno w linii obrony jak i pomocy. W poprzednim sezonie wystąpił w siedemnastu spotkaniach strzelając jedną bramkę. Co ciekawe tak samo wyglądało to w sezonie 2014/15.

Dwa lata starszy Marek Małecki występuje na pozycji napastnika. W poprzednim sezonie wystąpił w 24 spotkaniach zdobywając 8 bramek. Sezon wcześniej na strzelił 16 bramek w 24 meczach.

Obu zawodnikom kibicujemy w dalszej przygodzie i jesteśmy dumni z tego, że z naszego klubu można awansować na wyższy poziom. Panowie powodzenia!