Sparing: Maratończyk Brzeźno - Przemysław Poznań (juniorzy) 3:2

Drugi mecz kontrolny przed startem nowego sezonu rozegrali w dniu wczorajszym zawodnicy Maratończyka. Do Brzeźna zawitał przygotowujący się do gry w Wojewódzkiej Lidze Juniorów młody zespół Przemysława Poznań.

Wbrew pozorom zespół juniorów Przemysława nie należał do łatwych przeciwników. Wielu ich zawodników to piłkarze wychowani w najlepszych klubach z Poznania.

Spotkanie zostało podzielone na trzy tercje po trzydzieści minut każda. Pierwsza część spotkania należała do gospodarzy, którzy prowadzili po strzale z woleja jednego z testowanych zawodników.

Druga część to słabsza gra Brzeźnian przez co goście wyszli nawet na prowadzenie 2:1, ale bramki Okarmy i drugiej testowanego zawodnika dały ponowne prowadzenie Maratończykom.

W trzeciej tercji obyło się już bez bramek i całe spotkanie zakończyło się wygraną 3:2.

Skład: Gauza – A.Dukarski, K. Dukarski, Testowany 1, Kościelniak – Przybysławski S., Testowany 2, Testowany 3, Nowakowski P., Kozerski -  Testowany 4

Ponadto zagrali: Nowakowski M., Kasprzyk, Okarma, Waligórski, Szymczak, Testowany 5, Bednarczyk, Hamerski, Tomicki, Fibner

Maratończyk Brzeźno – Przemysław Poznań 3:2
1:0 – Testowany 2