Zmiany przed rundą wiosenną

Już za dwa dni Maratończyk meczem z Phytopharmem Klęką rozpocznie zmagania w rundzie wiosennej sezonu 2016/17. Jak przed każdą rundą doszło do kilku zmian w kadrze naszego zespołu.

Zaczniemy od zawodników, którzy odeszli z Brzeźna.

Mowa tu o Mateuszu Grajewskim i Adamie Łyduchu. Obu tym zawodnikom zakończyło się półroczne wypożyczenie z odpowiednio Lechii Kostrzyn i GKS Gułtowy. Przez te sześć miesięcy Adam rozegrał u nas 14 meczy w których strzelił 5 bramek, a Mateusz z kolei w dziesięciu spotkaniach zaliczył ich 7.

Na ponowne wypożyczenie udało się z kolei dwóch zawodników. Dawid Fibner po półrocznym wypożyczeniu do Meblorza Swarzędz udał się do innego swarzędzkiego klubu, Lidera. Wypożyczony w poprzedniej rundzie do Lechii Kostrzyn Marek Małecki odszedł do Meblorza Swarzędz.

Ponadto treningów nie wznowił Michał Waligórski, Filip Mazur i Szymon Bargiel.

Czas podsumować ruchy do klubu.

Na półroczne z Meblorza przybył do nas Krzysztof Szladowski. Jest to 30-letni zawodnik mogący występować po obu stronach obrony i pomocy.

Do zespołu z Lechii Kostrzyn dołączył  Mateusz Sobkowiak. 21-letni zawodnik może występować z kolei w ataku lub też na skrzydłach.

Po dłuższej przerwie do grania powróciło również trzech zawodników. Mowa tutaj o Aleksandrze i Emilu Hamerskich , a także Dominiku Kotlińskim.

Pełną kadrę można zobaczyć klikając tutaj.