Marcin Buszka i Filip Mazur zawodnikami Maratończyka

Dwóch wychowanków Lechii Kostrzyn, Filip Mazur i Marcin Buszka zostało zawodnikami Maratończyka Brzeźno.

Pierwszy z nich, Filip Mazur to rosły 21-letni środkowy obrońca, mogący grać również po obu stronach defensywy. Filip skończył grać w Lechii w wieku juniorskim i nigdy nie zaliczył debiutu w pierwszej drużynie. Od tego czasu występował w ligach amatorskich.

Drugi z naszych nabytków to 17-letni Marcin Buszka. Ten młodziutki środkowy pomocnik to jeden z najbardziej utalentowanych zawodników ostatnich lat w Kostrzynie. Zaliczył już nawet debiut w czwartej lidze, ale nie zagościł w niej na długo.

Cieszymy się, że udało nam się pozyskać tak wartościowych zawodników, którzy napewno wprowadzą wiele jakości w szeregi drużyny z Brzeźna.