II miejsce w V Turnieju Walki Kostrzyn

W sobotę zawodnicy Maratończyka wystąpili w V Turnieju Walki Kostrzyn. Brzeźnianie dotarli w nim aż do finału, ale tam lepsi okazali się okazali gospodarze z Walki.

Maratończyk dość pewnie wygrał swoją grupę zdobywając siedem punktów w trzech meczach. Następnie w ćwierćfinale po rzutach karnych zawodnicy z Brzeźna pokonali Pi-Ko Team, a awans do finału zapewniło im zwycięstwo w półfinałowym spotkaniu z Strażnikami Pszenicy.

Niestety finałowe spotkanie nie wyszło Maratończykowi i to gospodarze turnieju po raz drugi z rzędu wygrywają turniej.

Warto dodać, że Maratończyk drugi raz brał udział w turnieju Walki Kostrzyn. W poprzedniej edycji również okazali się słabsi od Walki przegrywając w półfinale, a ostatecznie zajmując trzecie miejsce.

Skład Maratończyka: Łukasik, A.Dukarski, Marcinkowski, Gałan, Kwiatkowski, Hamerski, Sobkowiak